Sídlo: Malinová 2/A, 811 04 Bratislava Tel.: +421 2 5720 6140 E-mail: mail@medilas.sk

    Aktuálne ste tu!
  • Úvod
  • XION Endocompact Veezar

XION EndoCompact Veezar

XION EndoCompact Veezar

XION Veezar...

... znamená novú, výkonnú zobrazovaciu platformu v endoskopii.

EndoCOMPACT Veezar pozostáva z interaktívnej konzoly s integrovanými úchytmi najdôležitejších zobrazovacích nástrojov používaných v ORL medicíne a foniatrii. V kombinácii s Panel PC a softvérovou platformou DiVAS má používateľ k dispozícii kompletnú pracovnú stanicu pre všetky endoskopické aplikácie.

Rôzne požiadavky, rôzne vybavenie

Rôzne potreby na diagnostiku, môžu byť pokryté rôznymi zariadeniami. Hlasové diagnostické vyšetrenia, vrátane použitia stroboskopie, otoskopie alebo diagnostiky prehĺtania, si vyžadujú individuálne vybavenie a dokumentáciu.

Novo definovaná ergonómia

Keď používateľ vezme nástroj z konzoly, príslušné senzory to zistia a automaticky spustia zodpovedajúci režim vyšetrenia. To umožňuje mimoriadne efektívnu a intuitívnu prácu.

Vždy tam, kde to potrebujete

Existuje množstvo spôsobov, ktorými možno konzolu EndoCOMPACT Veezar a XION Panel PC integrovať do širokého spektra prostredí zariadení. Či už ako mobilný systém na mobilnom stojane, na kĺbovom ramene alebo namontovaný priamo na ORL ošetrovacej jednotke: EndoCOMPACT Veezar je presne tam, kde ho potrebujete.

Komponenty systémov EndoCOMPACT Veezar

Videonazofaryngoskopy Veezar FN10 a FN20

Flexibilné videonazofaryngoskopy Veezar FN10 a FN20 spájajú obraz s vysokým rozlíšením a dokonalé osvetlenie do optimálne ovládateľného prístroja.

Zmenšený priemer FN20 znižuje záťaž pacienta a tiež umožňuje vyšetrovať batoľatá až po dojčatá. 

Videonazofaryngoskopy Veezar FN10 a FN20

Videootoskop Veezar VO10

Videootoskop Veezar VO10 je ideálny pre otoskopické aplikácie. Integrovaný svetelný zdroj LED a obrazový snímač s vysokým rozlíšením poskytujú brilantný obraz. Integrovaný systém predhrievania účinne zabraňuje zahmlievaniu šošovky.

Videootoskop Veezar VO10

Kompaktná kamera Veezar CF20

Kompaktnú kameru Veezar CF20 je možné kombinovať so všetkými pevnými štandardnými endoskopmi a laryngoskopmi. Perfektný nástroj je tak vždy po ruke.

Kompaktná kamera Veezar CF20

Osvetľovacia hlava Veezar IH10

Iluminačná hlavica Veezar IH10 umožňuje efektívne a homogénne osvetlenie pre pevné a flexibilné endoskopy. Pri stroboskopických vyšetreniach je možné pomocou integrovaného mikrofónu určiť základnú frekvenciu a hladinu akustického tlaku hlasiviek, ako aj akustický záznam počas FEES.

Osvetľovacia hlava Veezar IH10

DiVAS 2.8

Modulárny softvér DiVAS sa používa na zaznamenávanie, spracovanie a správu údajov o pacientoch a vyšetreniach, ako sú endoskopické obrazové údaje a údaje o vyšetrení hlasovej diagnostiky.

Modulárny softvér DiVAS