Sídlo: Malinová 2/A, 811 04 Bratislava Tel.: +421 2 5720 6140 E-mail: mail@medilas.sk

  Aktuálne ste tu!
 • Úvod
 • Beauty

Beauty

Acthyderm

Efektívne nechirurgické omladenie

Pokiaľ je pokožka unavená a nevyživená, pribúdajú vrásky, telo trápi celulitída a tkanivo ochabuje, musíme hľadať problém v dysfunkcii hlbších vrstiev kože.

Bežné kozmetické ošetrenie pôsobí iba v povrchových štruktúrach kože, čo vedie ku krátkodobým výsledkom. Nemusíte však ihneď siahnuť po chirurgických metódach!

Ponúkame Vám absolútne, bezbolestné a predsa účinné riešenie – metódu Acthyderm – mezoporácie.

Použitie Acthyderm - mezoporácia je širokospektrálna, na tvár aj telo:

 • Celulitída, vyhladenie a napnutie pokožky na bokoch, stehnách, prsiach-body lifting
 • Eliminácia vrások a strií, face lifting
 • Rejuvenácia
 • Aplikácia špeciálnych prípravkov na zlepšenie kondície pleti
 • Vlastná sada kozmetických produktov

Dosiahnete výsledky mezoterapie, a to komfortnou, bezbolestnou metódou. Na vpravenie účinných látok nepoužívame ihlu! Mezoporácia je vhodná aj na ošetrenie väčších plôch (stehná, boky, zadok). Princíp spočíva v dočasnom vytvorení "elektropórov" v bariére kože "stratum corneum", a to pulzným elektromagnetickým poľom.

IPL Activ EXTRA 818

Značka Active vyvinula pre systémy IPL (Intensive Puls Light) revolučnú technológiu GEM – geometrický energetický manažment. GEM predstavuje spôsob ako maximálne koncentrovať energiu do stanoveného miesta pod povrchom pokožky a zároveň minimalizovať jej rozptýlenie v okolitom tkanive.

GEM technológia je účinná a šetrná zároveň, pretože 90% vlasových cibuliek je cca. 3 mm pod povrchom kože a nedochádza k zbytočnému rozptýleniu energie do okolitého tkaniva. Ošetrenie technológií GEM nevyžaduje vyššie dávky energie, je efektívne, šetrné a takmer bezbolestné. Prístroj Extra - 818 je výsledkom dekády ošetrení a tisíce skúseností s prístrojmi predchádzajúcich generácií IPL.

Prináša unikátne benefity:

 • Ovládanie cez moderné "touch screen"
 • Procedúra "Patch Test" na určenie optimálnej dávky energie klienta
 • Širokú rukoväť je možné ovládať nožným spínačom, ale aj tlačidlom na rukoväti, čo skracuje čas ošetrenia

Úžasný počet pulzov 450,000 !!!

IPL Systém Extra – 818 založený na GEM-PL technology, umožňuje nastavenie špecifických pulzov vzhľadom k vybraným typom ošetrenia, farby kože, fotosenzitivity a hĺbky ošetrenia. Ošetrovacie protokoly a škála nastavenia pulzov rešpektujú tkanivovú TRT (Termálny Relaxačný Čas). Sú výsledkom znalostí získaných v priebehu tisícov ošetrení a klinického výskumu potvrdzujúceho moderné objavy.

Kombinácia testovaných ošetrovacích protokolov a vysokého inžinierstva robia zo systému EXTRA – 818 perfektné zariadenie pre výnimočné kliniky.

Revolučný chladiaci systém

Extra – 818 má duálnu kontrolu chladiaceho systému, táto je zárukou dlhej životnosti lampy a komfortného ošetrenie pacienta.

Konkurenčné systémy „zmrazujú“ pokožku tak, aby pri ošetrení teplota pokožky stúpla na prijateľnú úroveň. Avšak táto „mrazivá“ teplota môže obmedziť výsledky, pretože folikuly nedosiahnu koagulačnú teplotu. Pre zaistenie optimálnych výsledkov aktivujete nainštalovaný špeciálny procesor, ktorý zabraňuje prechladnutiu pokožky a udržuje rovnomernú nízku teplotu „skla“ počas liečby. Tento revolučný systém umožňuje extra-818 zaistiť najlepšie výsledky s optimálnym komfortom pacienta.

Výskumný program

Pre klinické skúšky umožňuje program samokontroly výskumníkom nastaviť parametre liečby podľa ich potrieb. Umožňuje pokročilý výskum s prístrojom. Úrovne energie v programe pre nastavenie samospúšte môžu dosahovať 31J / cm2 s vysokou intenzitou 4 000W.